Har du lyst til å starte butikk på vårt kjøpesenter?

 En god idé kan bli god butikk – hvis du gjør det riktig.

Sektor Eiendomsutvikling kan mye om å drive butikk. I våre kjøpesentre leier vi ut lokaler til mange ulike leietakere. Noen er store og profesjonelle kjeder, andre er små og mellomstore lokale drivere. Vi har sett folk med gode idéer som har startet i det små og utviklet virksomheten til gode, veldrevne butikker. Men vi har også sett ivrig satsning med mye strev som ikke har gitt resultater.

 • Noen har tjent gode penger, noen har avviklet

• Noen har gjort en butikk til flere butikker og utviklet en kjede med butikker.

• Nye butikker bidrar til et større mangfold i våre kjøpesentre.

 

Derfor har vi laget et Gründer-Kit som vi gir til de vi har tro på. Det inneholder alt fra gratis rådgivning, bistand til butikkutvikling, budsjetter, regnskap, finansiering og markedsføring.

 

Send en e-post til oddbjorn.oland@sektor.no så er du kanskje i gang med din egen butikk i et av våre Sektor-sentre!

 

Les mer her: grunderkit-brosjyre.pdf

 
Share on Facebook Tips en venn Tips en venn Skriv ut
Valentine

Den store kjærlighetsdagen

Valentines Day 2012

Vis dine sanne følelser! Her er noen tips på til hjelp på veien....
buksekampanje1_uke7

Kom og finn buksen for DEG!

Buksedager hos Ødegaard.

Alle bukser - 20% og 1/2 pris på utvalgte modeller. Vi fører bukser i mange fasonger og i tre ulik lengder.
naturlig_og_økologisk_680x420_NY

Naturlige produkter på tilbud

Nye muligheter fra VITA

I tillegg kjøres nå -30% på all makeup
12222 Nice

Vårens nyheter av badetøy har ankommet!

Badesesong?

Vårens nyheter av badetøy har ankommet hos Change underwear. Badetøyet har unik passform, og finnes i bh størrelser slik at det sitter perfekt.
Nokia_50X35

Siste skrik fra Nokia

Februarkampanje fra Netcom

Hovedterminalen til NetCom i febraur kampanjen er Lumia800, også omtalt som Nokia sitt nye flaggskip.
Se fullversjon av siden